Krasniqi ka një sugjerim pikant për krijimin e qeverisë së re

Jakup Krasniqi ka një propozim interesant për formimin e qeverisë së Kosovës, ku të përfshihen edhe PAN dhe Vetëvendosja.

Sipas tij kjo votë e popullit të Kosovës krijon mundësi të shumta.

Postimi i Krasniqit në Facebook

SOVRANI FOLI – POLITIKA DUHET TA LEXOJ DREJTË

NËse ndonjëherë Republikës së Kosovës i është dashur një koalicion i madh, ai duhet të jetë tani o kurrë!

Është në obligimin e politikanëve të PAN-it dhe atyre të VV-së që ta analizojnë me urti situatë në Kosovë dhe të marrin vendimin që i duhet Kosovës dhe qytetarëve të saj. Koalicioni në mes këtyre subjekteve zgjedhore, krijon mundësi të shumta!

Politikanët e këtyre subjekteve duhet të mendojnë racionalisht! Le të fitoj urtija politike e njerëve vendimmarres në politikë!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme