Liderët e PAN-it ftojnë qytetarët në festën e tyre

Thirrje për një festë dinjitoze

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë ftuar të gjithë që në mesnatë t’i bashkohen festës së tyre në sheshin “Skenderbu”, në Prishtinë.

“Fillimi i Ri erdhi. Bashkohuni me mua dhe ekipin fitues të Koalicionit PDK-AAK-NISMA nga i gjithë vendi. Sonte, në mesnatë, sheshi “Skënderbeu”, Prishtinë”, ka shkruar ai në Facebook.

Në anën tjetër edhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka ftuar të gjithë simpatizantët, aktivistët dhe qytetarët që t’i bashkohen festës se

“Kjo festë është festë e demokracisë dhe duhet të zhvillohet me dinjitet”, shkruhet në njoftimin e AAK-së./21Media

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme