KSHZ: Rezultatet paraprake në mesnatë, presim procesverbalet

Komisioni Shtetëror Zgjedhor ka dalë në konferencë për shtyp në Shkup, ku ka potencuar se rezultatet e para do dalin rreth mesnatës, pasi njëherit duhet të verifikohen gjitha procesverbalet dhe më pastaj të jepen rezultatet.

Ata potencuan se janë vërejtur disa shkelje ligjore, por jo në atë masë që të hedhet dyshime mbi procesin zgjedhor.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme