Ku po fshihet Muki?

Deputeti shqiptarët nga rradhët e LSDM-së Muhamed Zekiri, para betimin në Parlamentin e Maqedonisë ishte zotuar se, do ti realizoj të gjitha premtimeve e dhëna gjatë fushatës elektorale.

Duke cituar profetin Muhamed a.s, ai gjithashtu është zotuar se do ta flasë të vërtetën dhe vetëm të vërtetën, njofton agjencia e lajmeve INA.

Zekiri kishte premtuar edhe zbatimin e gjuhës shqipe, mirëpo kur kanë filluar matematikat për formimin e qeverisë, ai duket më i heshtur se kurrë.

Heshtja e çuditshme e LSDM-së ndaj platformës shqiptare po habitur shqiptarët në Maqedoni, të cilët i dhanë më shumë se 50 mijë vota.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme