Kur u fejua nuk tregoi, por sot Engjëllusha vishet me fustan të bardhë

Engjëllusha Salihu javët e fundit I dha fund beqarisë, duke u fejuar në një ambient mjaftë privat me familjen e ngushtë.

Engjëlluasha sot, postoi disa fotografi me fustan të bardhë, shkruan Kosovarja.

Por, sic duket ky fustanë është dizajnuar për projektin e ri që do të sjellë.

Padishim komentet ishin të shumta, duke e komplimentuar për bukurinë dhe paraqitjen e saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme