Kush është biznesmeni kosovar që ju rrin në krah liderve kosovar?

Hektor Beqiri, biznesmeni kosovaro-gjerman është njëri prej biznesmenëve të rrallë i cili si në kohë të vështira, e si në të mira nuk ju ndahet nga krahu liderëve politikë kosovar.

18110581_10210528709246559_1721284515_n

Sic shihet edhe në foto, Hektori gjithmonë ju ka qëndruar afër miqve të tij, që sot janë lider në vend.

Hektori edhe pse është i rreshtuar krah partisë me të madhe në vend Partisë Demokratike të Kosovës, së fundi, e ka vizituar edhe liderin e AAK-së, i cili po mbahet padrejtësisht në Francë.

18110618_10210528709726571_1144524430_n

Ndërsa, së fundmi ai e ka pritur edhe presidentin e vendit Hashim Thacin, dhe sic shihet në foto janë miq shumë të vjetër. Ai pa dallim partie sic edhe shihet në foto iu rrin në krah liderve të të gjitha partive politike. Beqiri çmon të gjithe njejt pa u bërë asnjë dallim se ciles parti i takojn.

18109777_10210528709646569_59366955_n

18072670_10210528709086555_406664954_n

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme