Kushte horror në konviktin e studentëve ”Stiv Naumov” në Shkup (Foto)

Studentët e Maqedonisë kanë kushte shumë të këqija nëpër konviktet e tyre dhe për këtë ka reaguar edhe partia maqedonase në opozitë Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Në reagimin e LSDM-së thuhet se studentët lahen me dyert çelë, kanë frikë që natën të shkojnë në banjo pasi nuk ka ndriçim nëpër korridore.horror 7

horror 4

horror 3

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme