Ky është i dyshuari që vrau vetën dhe 14 perosna në St. Petersburg (Foto)

Komitoti hetues rus ka identifukuar vetëvrasesin me bombë i cili vrau 14 persona në metronë e St. Perersburgut në Rusi, raportojnë mediat ruse, transmeton Indeksonline.

I dyshuri është Akbarzhon Dzhalilov 22 vjeqar nga Kirgistani. /Indeksonline/

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme