Ky është kabineti i ri qeveritar në Maqedoni (Foto)

Pas zgjedhjes së kabinetit të ri qeveritar, kryeministri i ri Zoran Zaev dhe ministrat e zgjedhur realizuan së bashku fotografinë e përbashkët “Family Photo” në Kuvend.
Për katër vite me radhë në ciklet zgjedhore nga 2006 deri 2014, këtë e kishte bërë edhe Nikolla Gruevski, ndërsa sot pas 11 viteve në shkallë u ngjit parti politike tjetër së bashku me koalicionin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme