Ky është mesazhi prekës Albanës për motrat që humbi në aksident para një muaji

Albana Perteshoni është motra e vetme që lëne pas Ilirjana dhe Dardana, dy motrat që u aksidentuar dhe humben jetën para plotë një muaji.
Pasi kishte hapur telefonin e më të voglës, Dardanës, Albana kishte parë fotografitë e saja për të cilat ajo kishte ndier shumë mall dhe kishte shkruar një mesazh shumë prekës për dy motrat e ndjera, shkruan Infokusi.com

Albana me tërë mërzinë që e kishte, kishte treguar se sa krenare e kishin bërë motrat e saja në jetë. Ajo mburrej me karakterin e fortë dhe sukseset që ato kishin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme