Ky është modeli super-luksoz i Mercedes: Shikojeni si duket nga brenda

Mercedes-Benz është një nga markat e veturave më të pëlqyera në botë. Përveç fuqisë dhe komoditetit, ato janë shumë luksoze.


Modeli më luksoz i Mercedes është Maybach, e sidomos Maybach Ultimate Luxury.

Ky model është njëri nga modelet më luksoze dhe më të shpejta të Mercedes. Mybach Ultiamte Luxury është gjysmë elektronik dhe gjysmë me derivat. Me një të mbushur në mënyrë elektrike, ky model bën rrugë 500 kilometra dhe shpejtësia më e madhe që mund të arrijë është 250 kilometra në mbushje elektronike. Ai ka 750 hp, një numër i madh i kuaj fuqive për një model SUV.

Çmimi fillestar fillon rreth 160 mijë euro, një shifër e madhe për një veturë super luksoze.

Shikoni videon e më poshtme:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme