Ky fustan po i ka hije shumë Ryvës, zbulon gjoksin e saj të madh

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë emër shumë I pranishëm në mediat online.

Ani pse karrierën e saj e nisi si aktore, Ryva përfundoi duke u bërë këngëtare shumë e dashur për publiku, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se jemi në pikun e sezonit, Ryva ka qenë shumë aktive në dasma dhe ahengje të ndryshme.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet se është në dasmë e fustani I saj I rëndë ka marrë gjithë vëmendjen.

Ajo çka bien ë sy është gjoksi i saj i madh./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme