Ky ishte 18 vjeçari që u vetëvra sot në burg

Një i burgosur që vuante dënimin në burgun e Shënkollit është dërguar në spital i pajetë.

Ai ka mbërritur i vdekur rreth orës 16:00, shkruan gazeta Panorama.

Viktima është Albi Luka, vetëm 18 vjeç dhe vuante dënimin në këtë burg.  Luka, nga Burreli dhe me banim prej vitesh në Fushë-Kruja i dha fund jetës duke u vetëhelmuar në qeli me gaz.

Me gjithë ndërhyrjen e gardianëve ai nuk mundi të shpetonte.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme