Labi e quan “zhabë” komentuesen në një përplasje për Dua Lipën, Rita Orën dhe Era Istrefin

Pas publikimit të parullës me mbishkrimin “Bac, çikat na e zbardhën fytyrën” ku në foto ishin Rita Ora, Dua Lipa e Majlinda Kelmendi, u ngjallën reagime pse aty po mungonte edhe këngëtarja nga Prishtina Era Istrefi

Përveç nënës dhe vetë këngëtares, pati reaguar edhe deputeti Labinot Tahiri. Por në reagimin që ka bërë Tahiri ka një komentues e ka kritikuar atë ndërsa deputeti ka shpërthyer në fyerje duke e ka quajtur komentuesen disa herë “Zhabë”.

“Hahahahaha le era po edhe ti ke mungu aty injorant…..era nuk eshte klase e Rita Ores e Dua Lipa…..I duhet eres edhe 1 dekad ti arrije ato dyja…..e ty te te duhen edhe 200vjet jete e sdi a arrin te dalesh nga injoranca jote”, shkruante komentuesja E.M.

Komentit të saj Tahiri iu përgjigj në këtë mënyrë.

“Injorante, mas deshte une me ta levdu CECEN E ARKANIT a?? Hup mos me komento ne kete faqe me ate shprehje Zhab. Une e vlersoj buken e Kosoves Zhabooo, e per injorant jetoj i till per ata qe duan ta nenqmojne vleren e Kosoves e te Shqiperise mbrenda vendit tone dhe kush do qe tenton injoranc me mua apo ta injoroj dikend,une jam me i keq se sa e mendon ti ZHABË( Bretkocë)”, shkruante Tahiri.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme