Labi lë “KTV”-në, ja ku pritet të shkojë

Është bërë e ditur që Labinot Gashi-Labi, po bënë lëvizjen e radhës.

Pas disa vitesh në “KTV” me emisionin e tij “1 kafe me Labin”, Gashi po rikthehet sërish në shtëpinë e vjetër.

Siç merret vesh, prezantuesi po i kthehet “RTV 21”-shit, televizionit që e bëri të njohur dhe me të cilin identifikohet, shkruan Kosovarja.

Labi është prej 20 vitesh në ekran dhe rrugëtimi i tij do të vazhdoj sërish.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme