LAJMI I FUNDIT: Dështon mbledhja e Qeverisë Mustafa

Ka dështuar mbledhja e Qeverisë se Kosovës në të cilën ishte paraparë shqyrtimi i demarkacionit me Malin e Zi.

Në këtë mbledhje, e cila është paraparë të fillonte në ora 10:00, nuk është parë asnjë ministër nga radhët e PDK-së.

Ndërkohë qe ‘Indeksonline’, ka raportuar se kreu i PDK-së, Kadri Veseli dhe ai i LDK-së, Isa Mustafa kanë zhvilluar një takim për t’u koordinuar për çështjen e demarkacionit.

Pas pak detaje të reja…

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme