Veseli e Mustafa në takim me amerikanët

Para fillimit të mbledhjes së Qeverisë në të cilën pritet që temë kryesore të jetë shqyrtimi i Marrëveshjes s së Demarkacionit Kosovë – Mali i Zi, kryetari i Kuvendit Kadri Veseli dhe kryeministri Isa Mustafa janë në takim me zyrtarë të Ambasadës amerikane në Kosovë, raporton “Koha Ditore”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme