LDK-AKR-Alternativa mban sot tubimin qendror në Prishtinë

Koalicioni LDK-AKR-Alternativa zhvillon sot aktivitete parazgjedhor në disa komuna të Kosovës.

Ky koalicion mban sot takim me të rinj në Gjilan. (Hotel Kristal në Gjilan, ora 11:00)

LDK, AKR, Alternativa, Lëvizja për Drejtësi dhe kandidati për kryeministër, Avdullah Hoti mbajnë tubim zgjedhor në Gjilan ku në tubim merr pjesë edhe Presidenti i Partive Popullore Evropiane, Joseph Daul. (Teatri i Qytetit, 14:30)

Ndërkaq në ora 17:00 mbahet tubimi qendror në Prishtinë. (Salla e Sporteve në Pallatin e Rinisë, ora 17:00).

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme