LDK me listë “ndëshkuese”, PDK lë jashtë kryepresonazhin e “Prontos”

Nga lista e Lidhjes Demokratike të Kosovës ka rënë në sy mospërfshirja e disa kundërshtarëve të demarkacionit dhe qeverisjes me PDK-në, si dhe pozicionimi në gjysmën e dytë të listës të disa tjerëve si Vjosa Osmani e Arben Gashi, shkruan sot Koha Ditore.

Ndërsa te PDK-ja mungesa me e dukshme është Adem Grabovci, shef i deritanishëm i Grupit Parlamentar të partisë dhe kryepersonazhi i aferës “Pronto”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme