LDK: Tërheqja nga qeveria tregon kujt i kanë mbaruar bateritë

Lidhja Demokratike e Kosovës për spotin e publikuar nga PDK – ku ata shfaqen me plotë energji dhe bateri të mbushura për të marrë pushtetin kanë thënë se duket që është bërë para marrëveshjes së koalicionit PDK-AAK&Nisma.

“Kujt i janë mbaruar bateritë, ka treguar më së miri, “tërheqja taktike” prej qeverisë dhe dorëzimi i “Fillimit të ri” mesnatën e frikës prej humbjes përfundimtare të pushtetit”, shkruan në komunikatën e LDK-së, transmeton Klan Kosova.

Aty thuhet se “Bateritë e reja” janë përdorur nga ana e PDK-së për të prodhuar lakmi të pafund për zhvatje të pasurisë, që është provuar me skandale keqpërdorime.

“Qytetarët e Kosovës do të thonë fjalën e tyre më 11 qershor”, thuhet nga LDK.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme