Learta e Kushtrimi shkojnë në këtë vend për përvjetor, shfaqen më të dashuruar se kurrë

Për Leartën dhe Kushtrimin sot është një ditë shumë e veçantë.

Ata sot festojnë përvjetorin e martesës, përcjell ORAinfo.

E me këtë rast, Learta e ka uruar bashkëshortin e saj përmes një postimi në Instagram.

Çifti këtë përvjetor kanë vendosur ta festojnë në Mynih, nga ku sfaqen më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme