Lëkundje toke në Tropojë, banorët në panik

Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar në orën e para të mëngjesit në Tropojë. Lëkundjet janë ndjere sot në orën 04:15.
Deri më tani nuk raportohet për viktima, por vetëm dëme materiale. Kështu, ‘Balkanweb’ bënë me dije se një pallat ka pësuar një çarje prej 5 cm në tërë lartësinë e tij.

Ndërkohë, tërmet me magnitudë 3 ballë ka rënë dhe në Vlorë, ndërsa thellësia e tij ka qenë 2 km. Lëkundjet janë ndjerë rreth orës 05:09 të mëngjesit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme