Lëvizja Besa dhe Arben Labënishti sfidojn LR PDSH-në dhe BDI-në në Strugë

Përfaqësues të Lëvizjes Besa sonteka zbarkuar në qytetin e Strugës.

Në takim për herë të parë ka marë pjesë edhe ish funksionari i BDI-së Arben Labënishti i cili para ca ditësh iu bashkangjit Lëvizjes Besa.

Me këtë duket qartë se Lëvizja Besa po e sfidon BDI-në dhe LR PDSH-në e Selës në njësin zgjedhore 5.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme