Limaj: Hashim Thaçi nuk ka shokë

Fatmir Limaj, dikur mik dhe bashkëpunëtor i ngushtë me Hashim Thaçin, tash pothuajse nuk flasin fare.

Limaj mysafir në emisionin Oxygen të Besim Dinës, që nga sonte ka filluar transmetimin në Klan Kosova ka folur për raportet e tij me Hashim Thaçin.

Ai ka thumbuar ish mikun e tij, duke thënë se Hashim Thaçi nuk ka shokë.

“Nëse e pyet Baton Haxhiun kë e ke më shok, mua apo Hashimin, Batoni do të thoshte për të, por e vërteta është se unë e kam më shok Batonin se sa Hashimi, pasi ai në realitet nuk ka shokë”, ka thënë Limaj, duke thumbuar presidentin aktual të vendit, dhe kundërshtarin e tij politik.