Limaj: Nuk kemi vija të kuqe për Pacollin

              E enjte, 03 Nentor 2016  – Sakte.net  / 

Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka thënë se koalicioni që NISMA ka me Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) është e hapur për të gjithë.

 

Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka deklaruar në “Republika” me Dardan Gashin se koalicioni nuk ka vija të kuqe, duke lenë të hapur mundësin për bashkëpunim edhe me Pacollin dhe me këdo që punon për të mirën e shtetësisë së Kosovës

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme