Linda Halimi flet hapur, tregon tipin e meshkujve që i pëlqen

Ky është tipi i meshkujve që i pëlqen Linda Halimit.

Konkurrentet e Big Brother VIP Kosova, Edona dhe Linda kanë folur mbi preferencat e tyre në lidhje me burrat.

“E di preferencën time, por kur e ka energjinë e mirë, është atraktiv dhe të ngrehë si magnet, ata më pëlqejnë shumë”, ka thënë Linda.

Derisa, Edona ka thënë se “s’kam tip, kur e sheh dikën pastaj dashurohem”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme