Lirimi me lot në sy rrëfen aryen e ndarjes nga Lulja

Lirimi dhe Lulja janë çifti që janë përfolur shumë ditëve të fundit.

Në rrjetet sociale ata deklaruan se i kanë dhënë fund martesës së tyre, shkruan ORAinfo.

Fansat e tyre ka ditë qe po interesohen pse ka ardhur deri të ndarja e tyre.

Ka qenë Lirimi ai i cili përmes një videoje ka treguar arsyen e ndarjes nga Lulja.

Madje ai ka thënë se bashkimi i tyre në këtë kohë është i pamundur. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme