LISTA/ Publikohen rezultatet e provimit të Maturës Shtetërore! Ja ku mund t’i shikojnë notat maturantët

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Ogerta Manastirliu ka njoftuar publikimin e rezultateve të provimit të parë të Maturës shtetërorë.


Rezultat janë publikuar online dhe ministrja Manastirliu ka ftuar të rinjtë të shikojnë rezultatet në faqen zyrtare të Qendrës së Shërbimeve Arsimore.

SHIKO REZULTATET KETU (LINK)

Njoftim i rëndësishëm për Maturantët

Shpallen rezultatet e provimit të Gjuhës së Huaj, që ishte provimi i parë i Maturës Shtetërore!

Të gjithë maturantët që kanë dhënë këtë provim mund të kontrollojnë rezultatet e tyre online në linkun e mëposhtëm të publikuar nga Qendra e Shërbimeve Arsimore:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme