Luizi i bën komplimente Teas/ Kiara bëhet xheloze: Boll tani!

Pas mbarimit të spektaklit, banorët u mblodhën të gjithë në oborr për të darkuar.

Luizi i tha Teas se ajo ishte bërë shumë e bukur në “Prime”. Sipas tij, kjo ishte hera e parë që ajo ishte rregulluar aq bukur, duke shtuar se make-upi i shkon shumë.

Tea e falenderoi dhe i tha që ky nuk është look-u i saj i preferuar, por i pranoi komplimentet.

Pasi e komplimentoi disa herë, Kiara e cila ishte e pranishme në oborr, shfaqi shenja xhelozie.

Ajo i kërkoi Luizit që të mos i bëjë më komplimente.

Ndiqni videon për të parë reagimin e Kiarës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme