Lule Hajdari në sallën e lindjes, po rrezikon vetën dhe foshnjën me lindje para kohe

Lule Hajdari në gjendje jo të mirë, po rrezikon vetën dhe foshnjën me lindje para kohe.

Blogeria e njohur Kosovare, po ballafaqohet me një moment të vështirë në jetën ë saj.

Lulja ka kaluar sëmundjen e kancerit muaj më parë.

Ajo më pas lajmëroi ndjekësit se është në pritje të ëmbël.

Por duket se fundi i shtatzanisë nuk po i ecë mirë.

Në postimin e fundit në Instastory, burri i saj Lirimi, shfaq disa imazhe nga salla ku po pritet të lind Lulja, shkruan Kosovarja.

Ai në foto shprehet se po presin lajme të mira dhe kërkon ndihmë nga Zoti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme