Majlinda Kelmendi i uron mirëseardhje Bidenit

Kampionia Olimpike Majlinda Kelmendi ka pritur zëvendëspresidentin e SHBA-ve, Joe Bidenin.

Medalistja Olimpike ka pritur Bidenin së bashku me ambasadorin amerikan në Kosovë, Greg Dellawie dhe ambasadoren e Kosovës në SHBA, Vlora Çitakun.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme