Majlinda Kelmendi, modeli i suksesit më i pëlqyer

Shqiptarët janë treguar të suksesshëm në fusha të ndryshme në tregun mbarëkombëtar. Derisa më të shpeshta kanë qenë sukseset e meshkujve në futboll, boks, kinematografi etj. kohëve të fundit janë femrat shqiptare ato që kanë ndërtuar karrierë të suksesshme kryesisht në fushën e muzikës.

Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha tashmë janë në kulmin e famës. Mirëpo, ndonëse karriera e tyre ju sjell shumë të mira materiale dhe përkrahës, megjithatë në një sondazh të realizuar nga portali Sakte.net, është kampionja e xhudos, Majlinda Kelmendi femra shqiptare më e pëlqyer.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme