Marrëveshja PDK-LDK e cila e bëri shefin e SHIK-ut Kryetar të Kuvendit ndërsa Thaçin President

Portali Sakte.net ju sjellë edhe njëherë marveshjen ku janë të detajuara komplet ndarjet e pozitave drejtuese qeverisëse dhe ato në institucionet tjera qendrore të vendit.

Kjo marrëveshje ishte nënshkruar  ndërmjet kryetarit të atëhershëm të PDK-së, Hashim Thaçi dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa.

Ja marrëveshja e plotë:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme