Me fustan e buzë të kuqe, Duda Balje do t’i çmend të gjithë deputetët e kuvendit me këtë pamje joshëse

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj, përcjell ORAinfo.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me një fustan të kuq.

Duda i ka bërë edhe buzët e kuqe dhe po duket më atraktive se asnjëherë më parë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme