Menduh Thaçi: PDSH do ta nënshkruaj Platformën Shqiptare me një kusht

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi ka thënë se partia e tij do të nënshkruajë të ashtuquajturën “Platformë Shqiptare”, por me një kusht. Në intervistën ekskluzive për Gazetën Lajm Thaçi ka zbuluar kushtin e vetëm të PDSH-së për të përkrahur këtë platformë. Cili është kushti i PDSH-së për të pranuar këtë platformë, mund të dëgjoni në videon më poshtë, kurse ju kujtojmë se intervistën e plotë me kryetarin e PDSH-së, ku sqaron edhe qëndrimin e partisë së tij lidhur me shumicën e 67 deputetëve, do të mund ta përcillini në ora 20 në lajmpress.com dhe në lajm.tv

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme