Mëngjesi e gjen Policinë e Kosovës në gjendje gatishmërie (Foto)

Mëngjesin e sotëm janë parë shumë vetura të Policisë së Kosovës të jenë futur në stacionin kryesor ne qendër, raporton lajmi.net.

Të paktën 3 kombibus janë parë të kenë hyr, që përdorën kryesish nga Njësia Speciale, në rast të intervenimit.

Sigurisht policia është duke u përgatit për ruajtjen e rendin dhe qetësisë publike, në rast të organizimit të ndonjë proteste për shkak të paralajmërimit të procedimit të demarkacionit në kuvend.

Ndërsa sot në ora 10 është paralajmëruar votimi i mocionit nga opozita për ta rrëzuar qeverinë./Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme