Mercedes Benz nxjerr në treg ‘bishën’ (Foto)

Mercedes Benz njihet nga të gjithë si një nga kompanitë më të mëdha për prodhimin e makinave, jo vetëm luksoze por dhe shumë cilësore, ndoshta më të mirat në histori.

 

Tashmë ajo ka nxjerrë në treg dhe makinën më të re, e cila konsiderohet si ‘Bisha’.

Bëhet fjalë për Mercedes-Benz GLE Coupe AMG Onyx G6, e cila është me të vërtetë një makinë e bukur, e fuqishme dhe mjaft komode.

Ajo ka një motor 3.0 litra Bi-Turbo me 460 kuaj fuqi, ndërsa dizajni i brendshëm është mahnitës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme