Meritoni pasi përfundoi rrugëtimin në BBVA, jep detaje për raportin me Ilnisën

Menjëherë pas skualifikimit, Meriton Mjekiqi ka folur për Top Channel.

Ai u shpreh se me rëndësi ka që mësoi se familja e tij jashtë ishte mirë, ndërsa shtoi se nuk ka lexuar ende asnjë lajm për veten e tij.

I pyetur për raportin me Ilnisën, ai tha se i dhanë dashuri njëri-tjetrit dhe se do vazhdojnë ta bëjnë.

“Me rëndësi që familja qenka mirë, hala s’kam lexu asnjë lajm. Me Ilnisën… i dhamë dashuri njëri-tjetrit, do vazhdojmë të flasim”, tha ai.

E duket se natën e mbrëmshme Meritoni dhe Ilnisa e kanë kaluar së bashku.

Ilnisa ka publikuar një fotografi hot në prehërin e Meritonit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme