Mësojeni vendvotimin tuaj

Përmes faqes së Komisionit Qendror Zgjedhor, mund ta mësoni vendin se ku do të votoni për zgjedhjet e 11 qershorit, nesër (e diel).

Përmes linkut të publikuar në faqen zyrtarë të Komisionit Qendror Zgjedhor, mund ta mësoni vendvotimin tuaj në mënyrë elektronike.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka certifikuar 26 subjekte politike për pjesëmarrje për Zgjedhjet e Parakohshme për Kuvendin e Republikës së Kosovës, 5 koalicione, 19 parti politike dhe 2 nisma qytetare.

 

Vendvotimi i saktë mund të shikohet në këtë link të KQZ-së, duke klikuar KETU

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme