Michelle Obama: Votimet e hershme duken mirë për Hillaryn

Zonja e parë e Amerikës, Michelle Obama, në një intervistë për Tom Joyner, ka thënë se votimet e hershme po shfaqin shenja të mira për Hillary Clintonin, pasi hispanikët kanë dalë me të madhe në votime.

“Këto zgjedhje janë të rëndësishme sepse kanë të bëjnë për trashëgimin dhe progresin e punëve që ende kemi për t’i bërë”, ka thënë Michelle Obama.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme