Miloshovski shpallë fitoren e VMRO: Në Tearcë e mposhtëm LSDM’në dhe BESËN

Përfaqësuesi i VMRO DPMNE, Antonio Miloshovski pretendon se fitorja e subjektit të tij politik është konfirmuar në Tearcë ku po mbahej rivotimi.

“Tearcë, 25 dhjetor. Fitues: Populli! LSDM, BESA dhe laramanët humbën. VMRO 51 mandate, LSDM 49. 455.000 vota”, ka shkruar ai në rrjetin e tij social./Sakte.net

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme