Mimoza Mustafa vendos të ndryshojë stilin e flokëve për fundvit, ja si po duket

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka vendosur që të ndryshojë stilin e flokëve./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme