Ministrat serbë marrin pjesë në seancën për Trepçën

Përveç katër kryetarëve të komunave me shumicë serbe në këtë takim po marrin pjesë edhe zëvendës kryeministri i Kosovës Branimir Stojanoviq, dy ministrat Lubomir Mariq dhe Dalibor Jevtiq si dhe kryetari i komunës së Gracanicës,Vladeta Kostiq.

Mbledhja është duke u udhëhequr nga katër kryetarët e Kuvendeve komunale të pjesës veriore të Kosovës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme