Ministri i Mbrojtjes: Gjendja e sigurisë në Maqedoni është është stabile

Gjendja e sigurisë në Maqedoni është në nivel të lartë dhe është stabile. Ne si Armatë dhe institucionet tjera po e ndjekim me vëmendje situatën e sigurisë dhe jemi të gatshëm të reagojmë në mënyrë të duhur”, ka deklaruar sot ministri i Mbrojtjes, Zoran Jolevski.

Jolevski ka shtuar se në 10 vitet e ardhshme Qeveria e Maqedonisë do të investoj në modernizimin e Armatës së Maqedonisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme