Ministri Shala e Hoti sot vizitojnë Rahovecin

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 09:51

Sot  Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, i shoqëruar nga Ministri i Financave, Avdullah Hoti, do të vizitojnë Komunën e Rahovecit.. Dy ministrat do të takohen me kryetarin e

Sot  Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, i shoqëruar nga Ministri i Financave, Avdullah Hoti, do të vizitojnë Komunën e Rahovecit.. Dy ministrat do të takohen me kryetarin e Komunës, Idriz Vehapi.

Ndërkaq, në 10:30, do të inspektohen punimet në Sallën e Sportit në këtë qytet.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme