Mogerini në takim me liderët partiak

Përfaqësuesja e lartë e BE-së për politikë të jashtme dhe siguri, Federica Mogerini në këto momente realizon takim me kryetarët e partive parlamentare, VMRO-DPMNE, LSDM, BDI, Lëvizja Besa, Aleanca për Shqiptarët dhe PDSH.

Takimi ka filluar në ora 15:00 dhe po vazhdon ende. Liderët të shoqëruar nga përfaqësuesit e tjerë partiak hynë bashkë në të njëjtën kohë në sallën e kristaltë në Kuvend, por jozyrtarisht mësohet se më pas Mogerini ka biseduar ndaras me secilin secilin prej tyre

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme