Momenti kur arrestohet Zani Çaushi dhe biseda me policët

“Associated Press” ka publikuar video nga arkivi i saj për vitin e mbrapshtë 97 në Shqipëri. Kështu, mes tyre është edhe ajo e arrestimit të Zani Çaushit.

Ai shihet teksa u thotë policëve që t’i lënë gazetarët të filmojnë arrestimin e tij

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme