Momenti kur grabitësi qëllohet me armë nga sigurimi i bankës (Video 18+)

Veprimet heroike të sigurimit të bankës bënë që grabitësi të mos e realizoj qëllimin e tij duke u plagosur rëndë, shkruan Daily mail, transmeton Indeksonline.

Personi i armatosur Laurence Turner 34 vjeqar, shihet duke hynë në bankën Alpinë Bank Rockford në Ilionis të SHBA-ve.

Në atë moment shihet sigurimi i bankës Brian Harrison i cili kap shpejtë armën e tij dhe qëllon në grabitësin duke e plagosur rëndë.

ai më vonë u arrestua nga policia ku tani është duke u gjykuar për tentim grabitje dhe rrezikim të jetës së civilëve. /Indeksonline/

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme