“Mos i anashkaloni shqetesimet qe keni ne trup se vjen një moment që është von….” – Këngëtari shqiptar në gjendje të rënduar

Këngëtari i njohur në gjendje të rënduar, publikon foto nga spitali

Skerdi është ndër artistët më të njohur në shoubiz dhe jo vetëm.

Këngëtari në fjalët si duket po kalon sfida të rënda shëndetësore, shkruan Kosovarja.

Ndonëse kështu la të nënkuptoj me një foto në instastory teksa tregon se është duke marrë serum.

Poshtë fotos ai është shprehur duke thënë:

“Mos i anashkaloni shqetesimet qe keni ne trup se vjen një moment që është von….”

Ne i urojmë shërim të shpejtë!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme