Mos u ankoni se keni kolegë të këqij nëse nuk ju kanë bërë diçka të tillë (Video)

Punëtori i një fabrike në Birmingham të Anglisë, ka qenë i gëzuar që e ka kryer orarin e punës dhe do të shkojë të pushojë në shtëpi.

Por, Craig Dromans e ka ndërruar shprehjen e fytyrës, kur e ka parë veturën e mbështjellë me foli najloni, transmeton Telegrafi.

Kolegët e tij ishin mahitur në këtë mënyrë, sepse ‘nuk kanë pasur se çfarë të bëjnë në kohë të lirë’.

“Ne punojmë në fabrikë dhe mezi presim të kemi pak pushim, në mënyrë që të argëtohemi”, ka thënë kolegu tij që ishte ideator i lojës.

Sidoqoftë, Tromans ka filluar të buzëqeshë kur e ka hequr najlonin nga vetura. /Telegrafi

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme